Dansk privatejet sikringspartner med afdeling i Fredericia
ISHØJ HEGN A/S er landsdækkende specialist i hegn, områdesikring, porte og adgangskontrol. Vi har rødder tilbage til 1919 og hjælper virksomheder, forsyningsselskaber, entreprenører og offentlige kunder med solide sikringsløsninger, der skaber tryghed, driftssikkerhed og kontrol med adgang til kritiske områder.
Med afdeling i Fredericia er vi tæt på vores kunder i Jylland. Vi løser herfra både mindre opgaver og større projekter for virksomheder, forsyninger, industri, institutioner og entreprenører i hele landsdelen.
Hos ISHØJ HEGN får I en dansk ejet og privatejet samarbejdspartner med korte beslutningsveje, høj faglighed og fokus på løsninger, der holder i mange år.
Skal vi tage en uforpligtende dialog om jeres projekt i Jylland?
Kontakt vores team og hør, hvordan vi kan hjælpe med hegn, porte, adgangskontrol, service og perimetersikring.
Vi er tættere på, end du tror
Mange forbinder ISHØJ HEGN med vores hovedkontor i Ishøj, men vi er landsdækkende og har også afdeling i Fredericia.
Det betyder, at jyske virksomheder ikke skal vente på, at hjælpen kommer fra Sjælland. Fra Fredericia kan vi rådgive, planlægge og levere løsninger til kunder i hele Jylland både når det gælder nye projekter, service, reparationer og løbende vedligeholdelse.
Hvem hjælper vi i Jylland?
Vi samarbejder blandt andet med:
- Forsyningsselskaber inden for vand, spildevand, energi og varme
- Entreprenører og bygge-/anlægsvirksomheder
- Industri- og produktionsvirksomheder
- Kommuner, regioner og offentlige institutioner
- Transport-, logistik- og lagerfaciliteter
- Skoler, institutioner og erhvervsejendomme
- Virksomheder med behov for sikring af matrikel, drift og adgangsveje
Det kan vi hjælpe med
ISHØJ HEGN A/S er landsdækkende specialister i hegn, områdesikring og adgangskontrol. Vi leverer hegn, porte, låger, adgangskontrol, afspærring og service – til både private og erhverv. Alt er tilpasset virkelige behov og bygget til at holde.
Hegn
Porte
Låger
Adgangskontrol
Afspærring
Service
Derfor vælger virksomheder ISHØJ HEGN
Når I vælger ISHØJ HEGN, får I en samarbejdspartner med mere end 100 års erfaring, landsdækkende kapacitet og lokal tilstedeværelse i Jylland.
Vi er dansk ejet og privatejet. Det giver korte beslutningsveje, tæt dialog og et langsigtet fokus på de kunder og projekter, vi arbejder med.
Vores løsninger bliver brugt over hele landet fra industrivirksomheder og offentlige institutioner til forsyning, logistik og kritisk infrastruktur.
1. Dansk ejet og privatejet
Korte beslutningsveje, tæt dialog og langsigtede samarbejder.
2. Kontor i Fredericia
Vi hjælper virksomheder og forsyninger i hele Jylland.
Klar til at sikre jeres område?
Har I brug for en erfaren samarbejdspartner til hegn, porte, adgangskontrol eller service i Jylland?
Kontakt ISHØJ HEGN og få en uforpligtende dialog om jeres behov. Vi hjælper jer med at finde en løsning, der passer til jeres område, drift og sikkerhedsniveau.
FAAC Certificering (87574318)